Fakültemiz Akademik Kurulu Gerçekleştirildi

Küçült Yazı Tipi Büyüt


İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi'nde Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in katılımıyla bugün akademik kurul toplantısı gerçekleştirdi.

Farabi Kampüsündeki Doç. Dr. Ali Aslan Konferans salonunda saat 14.00’te başlayan kurula Fakülte Dekanı Prof. Dr. Melih Geniş, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Yücel Namal ve Dr. Öğr. Üyesi Emre Satıcı ile akademik personel katıldı.

Kurulda, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Melih Geniş, ilgili birimin 2022 yılındaki faaliyetlerine ilişkin bir sunum gerçekleştirdi.

Kurulda konuşan Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, fakültenin faaliyetlerinden memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Dekanımız Prof. Dr. Melih Geniş’e ve personele özverili çalışmalarından ötürü teşekkür eden rektörümüz, 2023 yılında da kendilerinden yüksek performans beklediğini söyledi.

Kurulun sonunda Prof. Dr. Vefa Saygın Öğütle, Dr. Öğr. Üyesi Serdar Deniz Özdemir, Dr. Öğr. Üyesi Veysi Tanrıverdi ve Arş. Gör. Dr. Atilla Barutçu yayın başarısı belgesini Rektörümüz Özölçer’in elinden aldı.

Fakültemiz akademik ve idari personelinin katıldığı akademik kurul toplantısı yaklaşık 2 saat sürdü.


Yayınlanma Tarihi : 03.01.2023